Referanslarımız

Mükemmel bir doktor. Kızımda fıtık çıkmıştı ve daha 25 günlükdü. Operasyon geçirdi. Operasyon sonrası arayıp hemen bitti demesi her şey yolunda. Uyanınca getircez. O telefonla yüreğime su serpildi. Hocamız da çocuk sevgisi de var işini severek yapıyor. Çok memnun kaldım. İyiki böyle işini severek yapan çocuk ruhundan anlayan doktorlarimiz var.

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

Hocamızı kendi doktorumuzun geç teşhisi sonrası önerisiyle bulduk, ilgisi ve öz güveni bizi çok rahatlattı 3,5 yaşındaki biricik yavrumuzun patlamış olan apantis ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah kendisine sağlık sıhhat versin.

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

Oğlumun doğumu itibariyle testisle ilgili başarılı operasyonu ve eş zamanlı sünneti için Erdal hocama çok teşekkür ederim. Cerrahi başarısı yanında çocuklara psikolojik destek ve yaklaşımıyla Türkiye’de az rastlanan kişilikli hekimlerimizden. Teşekkür ederiz.

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

 

İkizlerime öncesinde başka doktora götürdüm. Kasık fıtığı teşhisi edildi. Lakin ayrı ayrı 2defa ameliyat edileceğini söylediler. Ben de çok tedirgin oldum. Ve araştırmalar sonucu erdal beye gittim. Ve bana endişe edecek bir şey olmadığını her iki tarafından da ameliyat edileceğini aynı zamanda sünnetini de yapacağını söyledi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sevgili Erdal Türk hocam. Elinize emeğinize sağlık. Sayenizde hem ameliyatı hem sünneti atlattık. İyiki sizi buldum yoksa çok büyük korkularım vardı. Sayenizde bütün korkularımı yendim. Allah sizden razı olsun.

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

Sürekli Yüksek ateş şikayeti sonucu yapılan teşhis ile 10 aylık kızımızda böbrek büyümesi hastalığı olduğunu öğrendik ve bundan sonraki süreçte operasyon için doktor araştırmasına başlamıştık ki prof. bir doktorun tavsiyesi üzerine Erdal hocamız ile tanıştık Erdal hocamızın yardımları sayesinde doğuştan böbrek kanalını saran damardan kaynaklı probem hocamızın maharetli elleri sayesinde çözüldü ve yavrumuz sağlığına kavuştu Tüm emeğiniz ve güler yüzünüzle hee sorumuza sıkılmadan verdiğiniz cevaplar ile bizi rahatlatıp herseyden öte çocuğumuzu sağlığına kavuşturduğunuz için sonsuz teşekkürler.

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

Bitliste Baska bir doktorda Başarısız bir hipospadias ameliyatından sonra çok şükür ki Erdal hocamız a ulaştık. Yavrum un hipospadias ve pipi eğriliği sorununu iki kısa ameliyatla sorunsuz bir şekilde yapan Erdal hocam a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hasta doktor ilişkisinin ötesinde bir diyalog kurması insana ayrı bir güven veriyor…Bu arada emiralim ile mutlaka ziyaretinize gelecek hocam.hersey için çok teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun.

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

Biz kendisine yaklaşık 600 km uzaktan gelen hastasıyız. Aslında insan nereden başlayacağını bilemiyor. Doktor beyi uzun süren araştırmalarım ve hakkındaki yorumları okuyarak bulduk. Oğlumun utangaç testis denilen rahatsızlığı sebebiyle kendisini ziyaret ettik. Uzun zamandan sonra gelen bir bebek olması ve beklenen bir bebek olması sebebiyle anne baba olarak ne kadar da panik olduğumuz ortadadır. Odasına girdiğimiz ilk andan itiabaren sanki kendi evlatıymış gibi önce oğlumuzu sevmesi, daha sonra ssanki kendi çocuğunun rahatsızlığıymış gibi aile olarak bizi sakinleştirip rahatlatıp dinleyerek ve bizi anlayarak anlatması ile bizi aile olarak çok memnun etti. Yaptığı cerrahi operasyon öncesi ve sonrası hem bizi psikolojik olarak rahatlatıp hem de bize evlatımızı hiç düşünmeden teslim edebileceğimiz en güzel ve mesleğini laiki ile yapan cerrah olarrak gönlümüzü fetetti. Kesinlik doktor beyi tercih ederken akllınız da hiç bir şüpheniz olmasın. Halen oğlumuzun kontrollerini kendisi yapmakta olup onca aramızda ki uzaklığa hiç aldırmadan ve asla tereddüt etmeden bizim için çok değerli olan doktorumuzu tercih ediyoruz. Bize ve oğlumuza yapmış olduğu cerrahi işlem, ilgi ve alaka en önemlisi bizi her zaman önce bilgilendirerek daha sonra tedavi uyguladığı için de kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bence İzmir e geldiğiniz zaman yada biz gibi ne kadar uzakta olursanız olun sağlık için hiç düşünmeden ve başka bir hekim aramadan gözü kapalı tercih edebileceğiniz en değerli, mesleğini en güzel şekilde yapan harika bir hekimdir.

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

Erdal TÜRK ile oğlumuz sayesinde tanıştık. Oğlumuzu bebekken bazı sebeplerden dolayı sünnet ettirememiştik. 9 yaşına gelince de oğlumuzun endişe ve korkuları vardı. Erdal bey in sünnet öncesi ve sonrası iletişimi hem oğlumuzu hem bizi çok rahatlattı. Sorunsuz sıkıntısız bir ameliyat geçirdik. Genel anestezi ailelerde endişe yaratıyor ama korkulacak hiçbirşey yokmuş aslında. Oğlumuz uyanık bir şekilde yanımıza geldi. Sünnetten 3 gün sonra da oğlumuz tamamen iyilesmişti. Erdal bey e minnettarız gerçekten. Sünnet sonrası hastası olarak kafamıza takılan ne varsa rahatça sorduk. Geri dönüşleri, ilgisi, alakası bizleri çok rahatlattı.Erdal bey e sonsuz teşekkür ederiz. Hayatınız boyunca başarılarınız daim olsun inşallah. Çocuk Cerrahi sinde 1numara ERDAL TÜRK

Doktor Takvimi Hasta Görüşü, Hasta Yakını

Fiyat Al